Almanya Sohbet

Almanya Sohbet

 

Almanya Sohbet Odaları tüm gurbetçi vatandaşlarımıza selamlar diler. Arkada yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın da yanındayız. Almanya chat odaları son yeniliği gurbette yaşayan insanlarımız için açmış olduğumuz sohbet odaları olmakta. Almanya da yaşayan kişilerin sohbet etmelerini sağlamak adına burada bir muhabbet odası açma kararı aldık ve çok fazla ilgilenen gelen arkadaşlarımız olmaktadır. Şu an Almanya girişlerimiz oldukça çok fazla olmakta. Gelen bir çok kişi genelde Türk vatandaşları olmakta. Ama bunların yanı sıra Azerbaycanlı hemşerilerimizde olmakta.

Sohbet Almanya

Sohbet Almanya

Almanya muhabbet odaları olarak önceliğimiz tabi ki Türk vatandaşlarına kendilerini gurbette değil sanki evlerindeymiş gibi hissettirmek . Sonuçta şöyle bir durum var gurbette yaşayan vatandaşlarımız memleket hasreti çekmekteler. Her sene yaz aylarında tatillerini memleketlerinde geçirmek için özlem içinde olabilmekteler. Vatan hasreti çeken insanlarımız içinde Almanya sohbet Sitelerini aktif etmiş durumdayız. Burada Türkiye’nin bir çok noktasından gelen insanların olduğu bir yer . Bu gelen insanlarla sohbet ederek kendi memleketiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Hem Türkiye den haber almış oluyorsunuz hem de kendinizi bir an bile olsa memleketinizdeymişsiniz gibi hissediyorsunuz.

Memleket özlemi çekmeyi tabi ki Türkiye de yaşayanlar bilemez ama Almanya da yaşayanlar gerçekten memleket hasretleri ile zamanlarını geçiriyorlar . Her sene yurt dışından gelen akrabalarımıza sorduğumuzda memleketimizin  kıymetini bilmemiz gerektiğini söylemekteler. Ama arkadaşlar gerçekten öyle memleketimiz tamamen bir cennet . Her yeri ayrı bir güzel Anadolu olsun Ege olsun Akdeniz Olsun Karadeniz olsun hepsi tabiki . Almanya da duranlar gün içinde yaşadıklarını anlatmak ve kendilerini rahat hissetmek için bizleri tercih ediyorlar.

Almanlarla Sohbet

Almanlarla Sohbet

Almanya chat odaları her daim sizlerle birlikte olmaya özen gösterecektir. Bu kapsamda yurt dışından gelenlerin çoğu zaten bizi tercih etmekteler. Tercih edenler etrafındaki insanlara arkadaşlarına ailelerine söyleyerek daha fazla bir kitleye hitap etmeye başlamış bulunmaktayız. Sohbet etmenin en sade yolu ve düzgün yolu Almanya sohbet chat odalarımız olarak bilinmekte . Sizlerde vakit kaybetmeden  chat odalarımıza gelerek bizlere katılabilirsiniz. Hadi hepinizi davet ediyoruz  ve bu harika sohbet ortamlarına sizde katılın.


Yazar: admin

Görüntüleme: 990 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Mart 2022

11 Yorumlar
OLay

gene dökdürmüşsün kardeşim emegine saglık...herzaman nedir politikamız, sıcak tatlı seviyeli bir sohbet,adil yönetim, yarışma müzik kanallarımızda keyfi sohbetler eylenceler ..buyrun gelin görün siz karar verin....


BozKuRt

Emeklerinize sağlık..


DideM

Gurbetçiler memleket hasretini gidermek için TatliSohbetde gelin aile ortami burda gerçek radyo canlı müzik burda TatliFm


alexander

Emegine Saqlık kardeşim


AdrenaLin

Boreas TatLiSohbet TatLiFm Almanya sohbet güzel Makele olmus emeğine sağlık


MarLBorO

Emeğine Sağlık sahane olmuş


MarLBorO

Emeğine Sağlık


Caitlyn

Almanyadan ve bir çok yabancı ülkelerden gelen dostlarımız ile birlikte sohbet edebiliyoruz mükemmel bir şey sayın Boreas eline koluna sağlık bizleri sürekli olsun bilgilendiriyorsun.


AbC

Dostlugun Arkadasligin Tek Adresi tatlisohbet Herkesi bekleriz ….Ailemize katil sende huzurlu oL.


AyNiL

İnsan dostluk arar huzur arar sevgi arar kardeşlik arar aile ortamı arar . Gunun yorgunluğunu iki sohbetle atmak ister . Biz bu yüzden tatlisohbet deyiz . Peki siz nerdesiniz ?


Emir

Kara kışta dışarısı buz içerde cayır cayır bi odun sobası yanar da herkes etrafına oturur bi yandan sohbet eder bi yandan ısınır ya hani. tatlısohbet te ettiğim her sohbetten muhabbetten aynen o keyfi o sıcaklığı o tadı alıyorum.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları