IRCRehberi Genel Sorumlusu Sim & Ada Röportajı (TatliSohbet)

IRCRehberi Genel Sorumlusu Sim & Ada Röportajı (TatliSohbet)

IRCRehberi Genel Sorumlusu Sim & Ada Röportajı (TatliSohbet)

Poster 2022 01 04 053534

 

~Ada~ iRCRehberinde bu zamana kadar seni en mutlu eden şey nedir peki ?

~Sim~ Şimdiye kadar hep beraber başardıklarımız ve başaramayacağımız her şey beni çok mutlu etti; ediyor ve tabi tanıdığım, burada olan veya artık olmayan güzel insanlar tabi.

~Ada~ Ayni şekilde yine sormak istiyorum Sim . Seni en çok üzen ve yaralayan şey nedir peki?

~Sim~ Beni en çok üzen veya çok yaralayan bir şey yok diyebilirim aslında. ufak tefek hepimizin üzüldüğü şeyler oldu yaşandı zamanında ama sonuç olarak her şey olacağına varıyor. Böyle olması gerekiyormuş , böyle olmuş“ diye bakıyorum ben artık.

~Ada~ Evet bazen hayatı akışına bırakmak gerekir. Çünkü hiç kimse ve hiç bir şey bizden kıymetli değil bence.

~Ada~ Reel hayatında da bu kadar uyumlu özverili sabırlı mıdır sim?

~Sim~ Evet gerçekten çok sabırlı ve uyumluyum, bazen arkadaşlarımı rahatsız bile eder bu durum. „ne bu rahatlık ?“ „sen neden sinirlenmedin ?“ „sen neden bu kadar sakinsin ?“ diye basımın etini yerler. ama dediğim gibi damarıma basılırsa da yanıma yaklaşmasın kimse. başka birine dönüşüyorum. ha ama bu uzun sürmez kin tutamam yani. hayata pozitif bakmayı seven biriyim o yüzden böyleyim sanırım. pozitif enerji yayarsam o enerjinin bana geri geleceğine inananlardanım yani.

~Ada~ Bence herkes senin gibi düşünse zaten herkes mutlu mesut yaşar ve inan ki hayat daha güzel olur 

~Sim~ Aynen öyle, kendimize iyi gelmeyen her şeyden uzak durmak lazım. Hayat böyle çok daha güzel.

~Ada~ Hayatında olmazsa olmazların nelerdir peki Sim?

~Sim~ olmazsa olmazım Ailem.

~Ada~ Aile deyince akan sular durur. Allah hepsine uzun ömürler versin inşallah canım benim.

~Sim~ Amin inşallah canim cümlemizin sevdiklerine.

~Ada~ Samimiyetine dayanarak sormak istiyorum Hayatına istediğin gibi seni gerçekten seven ve değer veren biri olursa Onun için yapacağın en büyük fedakarlığın ne olurdu Sim?

~Sim~ Hımm zor soru aslında bilemedim büyük konuşmak istemem ama beni gerçekten sevip, değer veriyorsa fedakârlık yapmamı gerektirecek bir durum olmaz sanırım. ben sevip değer veriyorsam zaten onun için yaptığım şeyleri içimden geldiği için yapıyorumdur fedakârlık diye bakmam buna.

~Ada~ Kendini nerde görmek isterdin yani hayal demeyelim de hedefin nerde olmak Sim?

~Sim~ 4 ay önce işimi değiştirmiştim. burada biraz daha yükselmek istiyorum seminerlere katılarak. ha bir de Güney Kore ‘ye gitmek istiyorum hayalim diyebilirim. inşallah nasip olur.

~Ada~ İnşallah canım benim güveniyorum sana inşallah hedefine ulaşırsın.

~Ada~ Sim Geriye dönüp baktığın zaman mesela şu 5 sene içinde neler öğrendin hayattan? iRCRehberinin sana kazandırdığı en önemli şey nedir?

~Sim~ Kendimden başka kimseye gerçek anlamda güvenmemem gerektiğini öğrendim sanırım. insanlara çok çabuk güvenen ve tabi o yüzden de hemen hayal kırıklığına uğrayan biriydim. kimse kırılmasın, kimse üzülmesin diye kendimi çok üzülmüşüyüm olmuştur. ama bunun yanlış olduğunu öğrendim. önce kendini sonra başkalarını düşüneceksin. Ircrehberi.net bana güzel anılar ve güzel dostlar kazandırdı. burası sayesinde çok şey öğrendim hala da öğrenmeye devam ediyorum.

~Ada~ Evet bazen herkesi kendimiz gibi sanıp güvendiğimiz zamanlar olmuştur. Çoğu zaman da yanılırız ama geç te olsa farkına vardığımız zaman da maalesef o kişiler artık hayatımızda yoktur.

~Ada ~ Sim Kendinde neyi değiştirmek isterdin? Ya da hangi özelliği eklemek isterdin?

~Sim~ Kendimi olduğum gibi seviyorum aslında ama bazen COK FAZLA düşünüyorum. onu değiştirmek isterdim. ha inadımı da biraz azaltmak isterdim

~Ada~ Sende de inat varsa Hayatta inanmam canim tamamen senin kuruntun bence 

~Sim~ Onu bir de beni yakından tanıyanlara sor canim sen. 
~Ada~ Pekim  canımsın

Poster 2022 01 04 053805

~Ada~ Normalde iRCRehberinin güzel ve kaliteli röportajlarını hem senin kaleminden okur ve yorumlarız. Bugün benim röportaj konuğum olmak nasıl bir duygu Sim 

~Sim~ Ben röportaj yapmak istemiyordum aslında elime yüzüme bulaştırırım diye ama seni kıramadım biliyorsun. Seni biraz beklettim ama yaptık sonunda kusura bakma tekrardan canim. güzel bir duygu ve çok heyecanlandım nedense  umarım yine de yük olmamıştır sana

~Ada~ Seninle söyleşi yapmak esasında sohbet etmek benim için keyif ve onurdur.

~Ada~ Bu kadar zaman başarılı röportajlar yaptın ve zevkle okuduk. Hepsi birbirinden güzeldi. Fakat En keyif aldığın konuğun kimdi?

~Sim~ Hepsinin yeri ayrıdır yani ayıramam kesinlikle. hepsini özenle yapmaya çalıştım. Beğenildiyse ne mutlu bana. teşekkür ederim canım.

~Ada~ Tabi ki beğenildi röportaj yapan ve röportaj veren herkese saygımız sonsuz.

~Ada~ Sim iRCRehberi nde hepimizin illaki nazımızın geçtiği ve kendimize yakın bulduğumuz birileri vardır. Senin kendine en yakın bulduğun kişilerden 3 isim saymanı istersem ne derdin?

~Sim~ Ya simdi kimi saysam diğerine haksızlık olur gibi. hepsiyle iyi anlaşıyorum aslında. illa bir isim ver dersen @L_ var ilk başta çok güvendiğim ve çok sevdiğim dostum. onun yeri çok ayrıdır bende. Yönetimde ki kızların hepsini de çok seviyorum zaten ayırt edemem

~Ada~ Evet gerek yönetimdeki gerek üyelerimiz bayanlar hepsi çok kıymetli ve içten.

~Ada~ Sim TatLiSohbet.ORG adına şunu iletmek istiyorum bütün üyelerimize her daim sabırlı ve anlayışlı olmanızdan dolayı kendi adıma teşekkür ederim. Senin TatLiSohbet.ORG hakkındaki düşüncelerini alabilir miyim ?

~Sim~ TatLiSohbet.ORG çok başarılı bulduğum bir sunucu. karşılıklı birbirimize destek oluyoruz, destek oldukça da dostluk bağı kuvvetleniyor zaten. ne zaman uğrasam hep samimi bir şekilde karşılandım güzel bir aile ortamı var. bu bozulmaz inşallah. başarılarınızın daim olmasını dilerim.

~Ada~ Teşekkür ediyorum. Bende bu kadar sunucularda görev aldım fakat TatLiSohbet.ORG gibi iRCRehberine gerçekten emek verip paylaşım yapan bir site görmedim. Hepsine buradan da Ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başarıları daim olsun inşallah.

~Sim~ Asil ben sana teşekkür ederim canım her şey için. çok keyifliydi. Hep mutlu ol canim sen de çok seviliyorsun. ♥️

~Ada~ Canımsın benim hep mutlu ol ve hep gül. Başarılar diliyorum.


Yazar: admin

Görüntüleme: 974 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 04 Ocak 2022

15 Yorumlar
Ada

Çok keyifli bir söyleşi oldu. İrcrehberi ve TatLiSohbet.ORG başta Sim olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.


Ada

Emeğinize yüreğinize sağlık olsun ada sim çok güzel zevkli bı röportaj olmuş


CaDi

Ada mm sim mm emeğinize yureginize sağlık ikinizede çok teşekkür ederiz çok güzel röportaj olmuş


ZaZa

Emeğinize yüreğinize sağlık olsun ada sim çok eğlenceli zevkli güzel Bir röportaj olmuş


MeLiSa

Emeğinize sağlık güzel röportaj olmuş


oMeN

Çok güzel bir Röpörtaj olmuş emeğinize ve yüreğinize sağlık canlar


Ada

oMeN çok teşekkür ediyorum cano.


Ada

Yorum yapan okuyan herkeze sonsuz teşekkürler


Ada

TatliSohbet TatliFm ayrıcalıktır


Ada

oMeN çok teşekkür ediyorum cano.


AdrenaLin

Herkesin Emeğine sağLık GüzeL Röportaj oLmus Ada ve Sim .. TatLiSohbet.ORG ve iRCRehberi.NET FarkLı ve GüzeL PorjeLerLe Herzaman En iyisini Yapmaya Devam Edecektir. www.TatLiSohbet.ORG www.iRCRehberi.NET www.TatLiFm.NET


Ada

AdrenaLin bende desteğin için teşekkür ediyorum.


AbC

Emeklerinize sağlık keyifli bir söyleşi Olmuş


DideM

Emeğine yüreğine sağlık Ada cimm süper olmuş keyifle okudum canim benim Sim ede TSK ederiz tatlisohbet.org ailesi olarak


Emir

Kara kışta dışarısı buz içerde cayır cayır bi odun sobası yanar da herkes etrafına oturur bi yandan sohbet eder bi yandan ısınır ya hani. tatlısohbet te ettiğim her sohbetten muhabbetten aynen o keyfi o sıcaklığı o tadı alıyorum.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları