Sohbet

Sohbet

Sohbet:
Konu hakkindaki düşünce  ve fikirlerinizin yazılı  ve sözlü şekilde, bireylere ve kişiye  anlatım şeklidir. Söyleşiler, münazaralar, tartışmalar, üsluplu bir sohbet  etme seklidir. Söz konusu; sohbetin gidişatının hakaret boyutuna  gecmesi söyleşi değil, terbiyesizlik, uslupsuzluk, ahlaksizliktir. Bu kural sadece gerçek  hayatınızda  değil, sanal ortaminizda da uygulanması  gereken kurallardandir.

Sohbet konusu, cok genis bir yelpazeye sahip olmakla birlikte, insanlar tarafından farklı  mecralara cekilebilecek bir argumandir. Girizgah gidisat ve sonuç sohbetin bölümleridir.
Girizgâh; karakteriniz ve kişiliğiniz  hakkında ipuçları,tüyolar verir. Gidişat ise;  karşınızdaki  insanın sizin hakkinizdaki ipuclarinin, karara bağlanmaya  başladığı  aşamadır. Bu aşamada tavrınız ve   kurduğunuz  cumleler sizi dost veya düşman  edebilen bölümlerdir. Sohbetin en hassas bölümü  gidisattir, insanların  birbirlerini  tanıdığı tanımaya  çalıştığı  fikirlerini onemsedigi, karsit fikirde olduklarini düşündükleri   anlardir. Sonuç ise; karara bağlanan  duygu, düşünce ve hükmün, fiziksel, mental, ve görsel açıdan dışa vurumu yani size yansıtılmasıdır.

Konuyu enine boyuna ele aldığımızda, varılan netice sadece bir sohbetti sözünün ic dünyamızda  gerçeği  yansitmadigıdır. Nitekim sohbet karsilikli yapılan  bir eylemdir. Gercek  bir  birey de olsa, sanal bir uygulamada  da yer alsa, duyguları, hisleri, fikirleri vardır. www.tatlisohbet.org olarak konu hakkındaki hassasiyetinizden dolayi, hepinize ayrı  ayrı  teşekkür  ediyoruz.
SOHBET’IN TATLI ADRESİ

Logo


Yazar: admin

Görüntüleme: 573 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Kasım 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları