Sohbetyap

Sohbetyap

Eski sohbetlerin, eski yaşantıların günümüzde önemini kaybettiğini herkes çok iyi biliyor. İnsanlar artık sadece öylesine, sırf konuşmak olsun diye birbirleri ile diyalog kurup sohbet ediyor.

Bu durumun yanlış olduğunu biliyor fakat düzeltmek için hiçbir adımda bulunmayan insanoğlunun sonu ne olacak hiçbir fikrim yok. Halbuki eskiden bir evde bir aile babası sofraya oturmadan sofraya oturmaz, büyükleri sohbet ederken laflarını kesmez idi. Şimdiye bakarsak çocuklar babasına, annesine, nenesine, dedesine hiçbir ayrım yapmadan laubali konuşmalar sergilemektedir.

Gene bu olayda tek sorumlu bizleriz. Çocuklarımızın fikirlerine, görüşlerine değer vermediğimiz için bu haldeyiz. Onlarla sohbet etmek yerine, derdini sormak yerine, şunu yap bunu yap demelerimizle kontrol etmeye çalışmak yeni nesli her şeye karşı agresif yaptı. Biz gençler anlaşılmak, sohbet etmek, derdimizi tasamızı dile getirmek istiyoruz.

Bunları ailesi ile yapamayan insanlar için açılan sanal alemin sohbet odaları, her yaştan insan grubu için kurulmuştur. Birçok sohbetyap odası sayesinde kimi memleketinin kanalında, kimi tuttuğu takımın kanalında, kimi müzik sevdiği için radyo kanalında sohbet ederek agresifliğini geride bırakıyor. Bu durum herkes için geçerlidir. Çünkü biz insanlar fikirlerimize saygı duyan, bizi dinleyen ve anlayan ayriyeten bizimle sohbet eden insanları her zaman sevmişizdir. Bu bize psikolojik yönden rahatlama sunar. Yeni insanlar tanımamız, daha sosyalleşmemizi sağlar.

Buraya gelen birçok kullanıcı sohbetyap odalarını, bir sosyal platform gibi görür. Birbiri ile tanışan kaynaşan insanlar skyp ya da facebook üzerinden tanışmaya devam ederler. Böylelikle ortaya birçok iyi arkadaşlık, iyi bir dostluk, ağabeylik, ablalık ve belki gönül kapınızı açtığınız kişi ya da kişiler ortaya çıkar. Böylelikle kendinizi bir nevi reel dünyanın sıkıntısından tasasından kurtarmış ve yeni bir aktivite, hobi edinmiş olursunuz.

www.TatliSohbet.Org ailesi olarak chat odalarımızda kaliteli sohbetin garantisini vermekteyiz. Sizleri rahatsız eden kullanıcılara gerekli uyarıyı yaparak, sohbet eden diğer arkadaşlarımızın rahatının bozulmayacağının garantisini verebiliriz. Bütün her şeyden bunalan sizler daha ne bekliyorsunuz. Sadece kullandığınız internet tarayıcısından ya da sitemizde bulunan TatliSohbet mirc programı ile kaliteli sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 2219 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 28 Kasım 2021

5 Yorumlar
Mix

Emeğinize sağlık, güzel makale olmuş. Başarılar dilerim.


Storm

Eğlenceli güzel bir sohbet ortamı, ve ayrıca birbirinden değerli DJ gurubu ile müzik dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Şimdiden tatlı sohbetler. (:


AdrenaLin

Emeğine SağLık Seth Güzel Bir makale oLmus..www.TatLiSohbet.ORG Herkesi bekLeriz..


imera

merhaba gerçekten 'de çok kaliteli bir ortamınız var herkes uyumlu sürekli sohbet akışı var maşallah bütün arkadaşlara başarılar dilerim.


AbC

Birliğin beraberliğin Dostluğun ve Sevginin Eğlencenin Sohbetin Tek Adresi işte burası www.tatlisohbet.orgherkesi bekleriz.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları