Arkadaslik Siteleri

Arkadaslik Siteleri

Arkadaşlık Siteleri Dendiğinde akla gelen bir çok Tanışma siteleri bulunmaktadır. Bunların bir çoğunda insanlar birbirleri ile sohbetler etmekteler. Bu ortamlarda genel olarak bayanlarla sohbet etmek yada erkeklerle sohbet için oluşturulan güzel arkadaşlık ortamlarıdır. Lakin bu ortamların bazılarında ücretli olmakta . Gold üye gibi  Silver üye gibi bir çok alternatifler sunulmakta. Ama paralı olduğu içinde bir çok insan bu arkadaşlık sitelerini çok tercih etmiyorlar. En çok tercih edilenlerden bir tanesi de tatlı sohbet arkadaşlık sitelerimizdir.

Arkadaş Edinmek

Arkadaş Edinmek

 

Ücretli Arkadaşlık Siteleri Nelerdir ?

Ücretli olarak hizmet vermekte olan tanışma konuşma sitelerine girişler tamamen ücretsiz olmakta. Ama daha sonrasında site içerisinde birine mesaj atmak istediğinizde sizden para yatırmanızı istemekte ve o para yatırdığınızdan sonra konuşma tanışma yapabileceğinizi söylemekteler. En çok tanınanlardan bir tanesi İstanbul net olmakta . Buraya girişler ücretsiz olarak veriliyor ama daha sonrasında sizlerin profilinize bakanları görmek size mesaj atanlara cevap vermek için sizden paket satın almanızı istemekteler. Bu paketler aylık veya yıllık olarak sunulmakta. Bunu aldığınızda bu süreler içinde bir çok insana mesaj atmaktasınız. Ama ben para vermek istemiyorum dediğinizde ise bu andan itibaren aşağıda vereceğim bilgiler dahilinde biz devreye giriyoruz.

 

Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Ücretsiz olarak verilen hizmetlerden biri de bizim sohbet odaları platformlarımız . Genel olarak İstanbul net sanal tanışma platformlarından farklı bir şekilde işlemektedir. Orada profil özelliği olmakta ve resimler filan koymaktasınız. Ama burada bu yok . Sadece sizden bir tane takma isim istenir ve takma isim ile sohbet platformuna giriş yaparsınız. Daha sonrasında ise istediğiniz kişinin ismine tıklayarak ona yazabilirsiniz. Karşınızda kinden cevap aldığınızda ise canlı canlı şekilde konuşma özelliğinden yararlanıyorsunuz. İlk defa girenler içinde ilk önce kurallara uymaları gerektiğini hatırlatmak gerekir.

Parasız Arkadaşlık Siteleri

Parasız Arkadaşlık Siteleri

Sohbet ortamlarımızda kurallara uyduğunuz  sürece hiç bir zaman sohbet siteleri platformumuzdan uzaklaştır sağlanmayacaksınız. Daimi üyelerimiz ile birlikte Özel üye statüsü alarak özel kanallar olarak size hizmette vermekteyiz. Sohbet Chat odalarından yararlanmak ve katılmak için tıklayın katılın bizlere.


Yazar: admin

Görüntüleme: 720 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Mart 2022

6 Yorumlar
GüLümSe

Emeğine sağlık Boreas .. Kaliteli arkadaşlık dostluk ve sevgiye daire dahil yaşamak istiyorsanız ..TatLiSohbet.ORG a Gelin burda herşey var.. :))


ZaRa

Emeğne Sağlık Boreas .. Herzaman Söylüyorm Kalite Anlatılmaz yaşanır .. buyurun bekliyorz..


Truva

Emeğine yüreĞine sagLIK OLSUN ßoreas en kalitelİ SOHBET SİTEsin de olmaktan buyuk keyif alıyoruz ßaşarılarınız ın devamı ı diliyorum..


AyNiL

Arkadaşlık dostluk aşk hersey bu adreste tatlisohbet. Herkesi bekleriz . Boreas emeklerine sağlık


AdrenaLin

Arkadaslik için TatLiSohbet ve TatLiFm ..


AbC

Dostluğun sevginin ve sohbetin en dogru adresi tatlisohbet . Herkesi bekliyoruz


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları