Avusturya Sohbet

Avusturya Sohbet

Avusturya Sohbet burada ki gurbetçilerin nabzını tutmaya devam etmektedir. Avusturya da yaşayan Türkler ile sohbet ederek onlardan ülke hakkında bilgi alabilmekteler. Avusturya Sohbet odalarında bulunanlar sadece  o ülkede yaşayan insanlar oluşmamaktadır. Oraya gitmek için bilgi almak isteyen bir çok kişinin de tercihi olmakta. Ayrıca öğrenci değişim programı ile gitmek isteyen bayan bay kişiler bilgi alarak orada nerede kalınabilir ne okunabilir nerelere gidilebilir gibi bilgileri orada bulunan insanlardan alınmaktadır. Avusturya Chat sitelerinde Türkçe karakter kullanma zorunluluğu olmaktadır. Herhangi bir şekilde yabancı dil kullanılmamakta. Avusturya da konuşulan dil Almanca olmakta. Bunun nedeni ise Almanya ile sınır komşu olmasından kaynaklanmakta . Zaten tarihlerine baktığınızda bu iki devlet bir zamanlar tek bir devlet olarak geçiyormuş o bakımdan Avusturya için Almanya yabancı bir yer olmamaktadır.

Avusturya Sohbet Siteleri

Avusturya Sohbet Siteleri

 

Avusturya da Yeni Arkadaşlar Edinmek 

Avusturya sohbet odalarımız da yeni arkadaş edinmek için Almanca bilmenize gerek yok dediğimiz gibi bir çok Türkün vazgeçilmez noktalarından biri olduğumuz için genel olarak Türkçe konuşulmaktadır. Avusturya’nın bir diğer  komşusu ise Çekya olmaktadır. Yani bu ülkede bulunan kişiler Almanya ve Çekya ya gitmek çok basit olmakta . Yakın olduğu için günü birlik gezmelere gidilebilmekte. Ayrıca Avrupa birliği üyesi olduğundan dolayı herhangi bir vize gibi bir şey istenmemektedir. Avusturya’nın başkenti viyana olmaktadır . Viyana sohbet odalarımız da var aynı Avusturya Sohbet odalarımız olduğu gibi viyana veya civar yerlerde oturanları burada rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Çok kalabalık bir nüfusa dayalı olmadığı bilinmekte .

Ülkenin Toplam nüfusu 10 milyon bile değilken Avrupa’nın ekonomik olarak güçlü devletleri arasında geçmektedir. Avusturya milli takımında oynayan bir çok Türk futbolcular da bulunmaktadır. Bu kişiler Avusturya da doğmuş büyümüş daha sonra oranın milli takımını seçen futbolcular olmaktadır. Mesela Yusuf demir , Ercan kara  , ülkemizde top koşturan veli kavlak gibi Türk futbolcular Avusturya milli takımını seçmiştir. O bakımdan Avusturya ülke olarak Türklerin bulunduğu kalabalık ülkelerden biri olmaktadır. Sizlerde Avusturya Chat odalarına gelerek bizlere katılın keyifli anlar yaşayın

Avusturya Sohbetleri

Avusturya Sohbetleri


Yazar: admin

Görüntüleme: 482 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 13 Haziran 2022

1 Yorumlar
DideM

Dünyanın her yerinden insanlar dostluklar var tatlisohbet de iyiki burdayiz sizlerde niye olmayasanizki


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları