Bedava Sohbet Sitesi

Bedava Sohbet Sitesi

Makale Başlıkları

Bedava Sohbet Sitesi

– Haydi birlikte çok güzel zaman geçirelim Bedava Sohbet Sitesi sizler için hazırlanmıştır Tatli Sohbet

Chat Sayfalarında yeni bir sohbet sitesi mi oluştu? gerçekten çok güzel bir ortam sizleri bekliyor olacak Günaydın ben bu yazıyı yazarken tarih atmama gerek yokta Sabah saat 06:00 ilk defa bu saatte kalktım İstanbul Soğuk vede Güneşli bir gün. Kalkıp Kendi web siteme bu yazıyı yazmak istedim nasıl bir kafa bilmiyorum ama uykudan kalkmış hallice gireyim bir bakayım dedim varsa IRC Sohbet sitemde düzelteyim bir şeyleri vede işime gideyim diye düşündüm.

Çay demledim içer misiniz bu arada 🙂 her neyse çayımı yudumlarken siteye giriş yaptım ana bir bakayım herkes burada Sohbet ediyor, yazmak istemedim yani şöyle izlemek daha zevkli geldi bana o kadar mantıklı bir muhabbet ediyorlar ki işte o zaman anladım Sabah Çay ve simit keyfiyle muhabbet nasıl ediliyor, Çok uzun zaman oldu Bakırköy Sahiline inip çay alıp simitle birlikte martılarla Muhabbet etmeyeli evet şimdi bu yazıyı yazarken bana deli diye bilirsiniz, ama öyle değil çok keyfi başka oluyor düşünsenize bir uçan hayvanı besliyorsunuz yanınıza yaklaşıyor sizlere ağzıyla çıkardığı güzel ses ile bişiler anlatıyor ve sizde kendiniz tarafından yorumluyorsunuz. veya küçük bir kedi geliyor size kendini sevdirmeye başlıyor. ne kadar mutluluk verici bir şey sokakta bir köpek gördüğünüz zaman yalandan başını okşarsınız ve o sizin yolun sonuna kadar takip eder.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :


Bedava Chat Odaları

– Sabah sabah çok mu duygusal oldum nedir:) anlamış değilim böyle hal ve haraketlerimi seviyorum vede kaleme vurmak yerine Klavyenin tuşlarına basıyorum arada sinirli kalkıyorum arada yorgun hepimiz öyle değil miyiz? Chat siteleri sizler için hazır hadi gel sende üyelik abonelik yaşanmadan sabah sohbetin keyfini tadını hazzını çıkartmaya başla. Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor olacak Kim bilir yeni dostluklar yeni Arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. sende gel bizdeki farkı yaşa https://wwww.tatlisohbet.org ailesi olarak bizler buradayız ve hep sizinle olacağız.

Bedava Sohbet Sitesi

Bedava Sohbet Sitesi


Yazar: admin

Görüntüleme: 746 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Ocak 2021

2 Yorumlar
TpSiz

Sohbet Denince akla tatlisohbet.org Gelir sizde yeni insanlarla tanışmak isterseniz tıklamanız yeterli


AbC

KaLiteli ve güvenebileceğiniz,gerçek dostlukların olduğu tek yerin adresi tatlisohbet.org bekleriz


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları