Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Sende kendini geveze konuşkan biri olarak mı görüyorsun tam sen’lik bir haberimiz var geveze sohbet siteleri tam senin için oluşturulmuş sohbet odaları . Dünyanın geveze insanın tek bir çatı altında buluştuğu sanal platformlarımız  en iyisini sunmaya devam etmektedir. Uzun yıllardır sanal sohbet ortamlarında bulunan arkadaşlarımızla ile çıktığımız bu yolda büyümeye ve her geçen gün üstüne katmaya devam etmekteyiz. Genel itibari ile gevezelik yapmak amaçlı gelen bir çok insanı bünyemizde bulundurmaktayız. Geveze Chat odalarımız günün her saatinde açık olmaktadır ve bir çok kişiye ev sahipliği yapmakta.

Geveze Sohbet Odaları

Geveze Sohbet Odaları

Geveze Sohbetler İle Arkadaşlıklar Edinmek

Geveze mobil sohbet odalarımız istediğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Yani son sürüm olacak şekilde kullanımı kolay basit sade şık şekilde uygulamamız üzerinden sohbet sitelerimize gelmektesiniz. Geveze Chat odalarımız uzun yıllarca bu ortamlarda bulunmakta. İnternetin dünyamıza girmesinden sonra bir çok sanal siteler çıkmıştır. Bunların en başlangıç olanlarından biri de tabi ki geveze sohbet siteleri olmakta.  Aslında geveze Türk dil kurumunda tam olarak şöyle geçmektedir. Çok konuşan , hiç susmayan , konuşmaktan hoşlanan , sır saklamayan boş boğaz olarak geçmiştir.

 

Kendini stresli hisseden kişilerin üstlerinde ki stresi atmak için içlerini dökmek istemelerinden kaynaklanmakta ve bundan ötürü de çok fazla konuşma isteği duymaktalar. Ama bu konuşma isteği tabi ki de  bizlerin kafamızı ağrıtmakta olabilir ama bir de karşımızdaki insan  için düşünmek gerekmekte . O kişi rahatlayacaksa kendini rahat  hissedecekse neden konuşmasın ki illa ki içini dökmesi gerekir. Bir kişi içine ata ata inanın hastalıklara kalabilir . Bunu zamanında çok fazlaca görmüş biri olarak söylüyorum. Kesinlik içinize atmayın ve aklınızda kileri kelimelere yazılara dökmeye özen gösterin emin olun çok ama çok rahatlayacaksınız. Geveze sohbetleri de işte bundan dolayı gelenlerin içlerini dökmesini rahatlamalarına yardımcı olmak adına açılmıştır.

Geveze Sohbet Chat

Geveze Sohbet Chat

Hatta düşüncelerini bir makale tarzında yazarak bizlere gönderdiklerinde adları gizli tutularak onların düşüncelerini yayınlayabiliriz de . Yani tabi ki izin verdikleri taktirde yayınlamaktayız. Bununla birlikte kendilerini çok ama çok kötü hissettiklerin de ise radyo kanallarımıza geliyorlar ruhlarını dinlendiriyorlar güzel şarkılar dinleyerek. . İnanın her karakterden her şehirden ve her yerden gelen binlerce insanın tek çatı altında tutup onların sohbet etmelerini sağlamak gerçekten zor olmakta ama biz işimizi severek yaptığımız için hiç zor gelmiyor . Bu bakımdan sizlerde destek olmak bizlerle birlikte güzel zamanlar geçirmek istiyorsanız geveze sohbet chat odalarımıza katılın bekleriz .


Yazar: admin

Görüntüleme: 953 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 24 Nisan 2022

8 Yorumlar
Jp

Desarj olacaginiz yeni insanlar taniyip vaktinizi guzel harcamaniza yarayacak mekan tatlisohbet


AbC

gevezelik yapmak isteyen herkesi buraya bekleriz. tatlisohbet samimi seviyeli ortam


UcuRuM

Merbalar bu güze çalışmayı hazırlayan uygulayan yapan emegı gecen arkadaslarımıza tşk ederim. Harıka ötesi muhteşem siniz sevgi ve saygılarımla kolay gelsin iyi çalışmalar.


DideM

Sters atmak isteyen buyursun gelsin


inziva

Bizden daha gevezesi yok,varsa buyursun gelsin :)


Ysf

güzel paylaşım için teşekkürler


Ada

Hayatınızdaki bütün dert tasayı bırakıp biraz gevezelik yapmak için www.tatlisohbet.org Boreas Emeğine sağlık


CeZa

Rahatlamak İçin En Güzel Gevezelerin olduğu Yer Çok İyi Emeğinize Sağlık


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları