GurbetYeri Sohbet

GurbetYeri Sohbet

Gurbetyeri sohbet gurbetcilerin tek adresi olmaya devam etmektedir. Yurt dışında yaşamakta olan insanların tek tercihi olan sohbet sitelerimiz onlarında memleketleri hakkında bilgi almasına memleketlerinden olan insanlarla sohbet etmesine yardımcı olmaya yaramaktadır . Avrupa dan yada dünyanın her yerinden gelen bir çok insanı bünyesinde barındırmaya devam etmektedir.

Gurbet Yeri Muhabbet

Gurbet Yeri Muhabbet

Gurbette olanı gurbette yaşayanlar anlamaktadır. Bir çok Türk vatandaşının yurt dışında yaşaması bilinmekte bu nedenle de bir çoğu memleket özlemi çekmektedir. Bu özlemlerini gidermelerini bitirmek içinde sohbet siteleri kısmında aramalar yapmaktalar . İşte en ideal olanı da tatlı sohbet odalarımız olmakta. Yurt dışında yaşayanlar Türkiye de ki gibi olmadığını biliyorlar. Türkiye de hayat gece gündüz devam etmektedir . Ama gurbette olanlar yurt dışında yaşayanlar öyle olmamakta.

Bir çok gurbetçilerin anlattıklarından yola çıkarsak hayatları tamamen çalışmakla geçmekteler. Genelde yaz aylarında tatillerini türkiye de geçirerek nefes almaktalar. Diğer zamanlar da günlerde ise yaşadıkları ülkede çalışmakla geçmekte hayatları . Türkiye de mesela akşamları arkadaşlarınızla gezmelere eğlenmelere gidebilirsiniz ama yurt dışında bunu hemen hemen her gün yapamıyorsunuz bırakın hergünü ayda 1 kere bile yapılamamakta .

Bunları anlatan insanların söylediklerinden yola çıkarak sizlere bunları söylüyorum yani kafamıza göre olmuyor tabi ki . Yurt dışında hayat aşırı pahalı olmasından dolayı insanlarında çalışarak birikim yapmalarını sağlamaları onların günlük yaşantıda eğlenmelerine fırsat vermemekte. Birikimlerini memleketlerinde yaptıkları evlere veya yatırımlarına gitmekte. Aslında bunları yapmalarının nedeni de ileride emekli olduklarında rahat bir gelecek olmasından dolayı . Sonuçta uzun zamandır çalışma hayatları geçiyor bu çalışma hayatlarında yapabildikleri kadar yapıp daha sonra da rahat bir hayat sürdürmek .

Gurbetçiler Sohbet

Gurbetçiler Sohbet

Bu bağlamda gurbet yeri chat odalarımız da bulunan insanlardan yurt dışındaki ülkeler hakkında yaşantılar geçinme konusunda bilgiler alabilir onlarla sohbet yaparak sizin de fikir sahibi olmanızı sağlayabilirler . Kısacası ülkemizin kıymetini ve değerini mutlaka bilmemiz gerekmekte saygılar.


Yazar: admin

Görüntüleme: 937 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Nisan 2022

4 Yorumlar
AdrenaLin

Emeğine sağlık Boreas. TatLiSohbet TatLiFm herkesi bekleriz


AbC

Gurbetçi dostlarınızla sohbet etmek mi istiyosun ozaman tatlisohbet herkesi bekleriz


ysf

Emeginize Saglık Guzel Paylasım Icın.


CeZa

Güzel Gurbetçi Arkadaşlar TatLiSohbet.ORG 'tadır Emeğinize SağLık


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları