mirc sohbet

mirc sohbet

Eskilerin bildiği sohbet ortamlarının vazgeçilmezi olan mirc sohbet kendi mircimiz ile artık sanal platformlarda bulunmaktayız. sohbet sitelerinin ilk çıktığı zamanlar da sitelerden girişler sağlanamamakta idi . Bazı sitlerin kendine özgü girişleri bulunduğundan dolayı çok nadir idi siteden direk girişler . Bunun haricinde her sohbet sitelerinin kendine özgü mirc uygulaması olmakta idi . Bu mirc uygulamasını indirip onun üzerinden sohbet ortamlarına aktarım sağlanmakta idi . Bu uygulamayı indirdiğinizde sizin isteklerinize göre hazırlayabilme özelliğine sahipti. Mesela ident girişlerinizi istediğiniz  bir kelimeyi yazıp giriş sağlayabilirsiniz yada korumalarını ayarlayabilir herkesin size yazmasını engelleyebilirsiniz. Mirc Chat işte böyle bir şey ki rahatlıkla keyifli bir şekilde sohbet etmenizi sağlamakta. Bazı sitelerin girişlerinde problemler yada zorluklar olduğunda mirc üzerinden girişlerde yapabilirsiniz.

Mirc Sohbetleri

Mirc Sohbetleri

Eski den Mirc Sohbet Chat Ortamları 

1999 larda mirc ile chat odalarına girmek çok keyif verici idi çoğumuzun evinde bilgisayar olmazdı o zamanlarda . Genel olarak internet kafelere giderek orada ki bilgisayarlar da indirilmiş olan mirc script uygulamasından giriş yapabiliyordunuz. Yani hepsi hazır olan uygulamalar dan birini seçerek seçtiğiniz sunucunun içine giriş sağlanıyordu. Ama önceden keyfi çok güzeldi mirc ile girmenin yani farklı bir dünyaya adım atmış hissediyordu insan. Özellikle de özelden size biri yazı yazdığından o uyarı sesinin duyulması filan hemen heyecan yapıyorduk acaba kim yazdı kim ne dedi diye. Bir özelliği de kendi bünyesinde komutların olması .

 

O bakımdan çok büyük kolaylıktı yönetici arkadaşlar için . Yani birini atmak istediklerinde tek tuşla atıyorlardı. Yada birine voice yada op vermek istediklerinde tek tuşla işlemlerini hallediyorlardı yani çok eğlenceli oluyordu. Bazı arkadaşlarımız da geliştirmek için bunu kafa yoruyorlardı saatlerce kafa yorarak güzel uygulamalar yapıyorlar. Bu uygulamalardan bir tanesi de tatlı sohbet sitemizin mirc chat uygulaması umarım sizlerde indirerek bizlere katılabilirsiniz.

Sohbet Mirc

Sohbet Mirc


Yazar: admin

Görüntüleme: 725 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 03 Haziran 2022

6 Yorumlar
GüLümSe

Emeğine yüreğine sağlık Boreas :)


Jp

Cok guzel bi hatirlatma olmuş bravo boreas. Tatlisohbet bekleriz.


Cadi

Eski aradığınız aile sıcaklığını bulacağınız sohbetin en tatlı olduğu tek adres TATLİSOHBET sizide aramizda görmek isteriz Boreas emeğine sağlık


MaZi

Emeğine yüreğine sağlık boreas çok güzel olmuş hep böyle devam edersiniz inşallah :)


DideM

Eyvay dememek için bir an önce tatlisohbet koşun gelin emeğine yüreğine sağlık Boreas


AdrenaLin

Emeğine sağlık Boreas


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları