özlem sohbet

özlem sohbet

Selamlar arkadaşlar özlem sohbet odalarından sizlere merhabalar dilerim . Sizlere bugün özlem konusundan bahsedeceğim . Özlem içerikli sözler ve paylaşımların olduğu sohbet odalarımızda sizlerde duygu ve düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Özlem üzerine aklınıza ne geliyorsa içinizden nasıl geçiyorsa kaleme dökerek bizlere yollayın bizlerde özlem Chat üzerine yazılarımızda sizlere de yer verelim bu sayede hem sizler tanınmış olursunuz hem de yazılarınız bir çok kişiye hitap etmiş olur.

özleme Sohbet

özleme Sohbet

Özlemektir Oysa Sevmek 

Özlem aslında bir kişiyi birilerini olmamaktadır. Her şey hakkında özlemlerimizi dile getirebiliriz. Bu aşk olabilir memleket olabilir anne baba olabilir. özlem kelimesi kendi bünyesinde o kadar çok anlam barındırmaktadır ki bu kelimeyi ifade edebilecek başka bir kelime olmamaktadır. Özlem duyduğumuz her şeyi devamlı düşüncelerimizde sözlerimizde yada resimlerimizde görebiliriz. Bunları da gördükçe her iç çekeriz keşke der tekrardan hayat mücadelesine devam ederiz. Ama her zaman aklımızın bir köşesinde o eski anılar zamanlar insanlar veya yerler olacaktır.

 

Eski Özlem Sohbetleri 

İşte bizlerde eskilerden aklınıza kalan özlem sohbet siteleri ile yeniden birlikte olmaktayız. Düşünüyorsunuz ya eskilerden olan Sohbet odaları acaba nereleri var filan der gibisiniz bunu düşündüğünüz an işte tatlı sohbet odalarımız bunu sizlere sunmakta. Yani özlem duymak dediğimiz gibi sohbetlere de özlem duyulmakta . Bir arkadaşınızla yaptığınız sohbete söyleşiye her şeye açıkçası . Bunların gidermek ve yeniden yaşamaya ne dersiniz ? Bunu sunmak için gece gündüz demeden canla başla çalışan sohbet kanallarında bulunan arkadaşlarımız ile size sunuyoruz.

Sohbet özleme

Sohbet özleme

Sevgilinizi  , Arkadaşlarınızı Ve Ailenizi Özlemek 

Bir yerlere giderken her zaman arkamızda insan bırakıyoruz bırakmaya da devam ediyoruz bazen ufak bir seyahat olur bazen de şehir değiştirmek zorunda kalırsınız ve geride bıraktıklarınız olur. Bunlar sevgiliniz aileniz arkadaşlarınız olur onları zamanla özlemek ve görmek istersiniz. Evet telefonlar üzerinden görüntülü görüşebilirsiniz konuşabilirsiniz ama oda bir yere kadar olabilmekte kendinizi yalnız hissettiğiniz de belki ulaşamaya bilirsiniz sevdiklerinize . Bundan dolayı da üzgün olabileceğinizi düşünebilirsiniz. Asla bunu yapmayın hiç bir zaman yalnız değilsiniz sizlerin de tanımasanız bile sohbet edebileceğiniz içinizi dökebileceğiniz insanlar olduğunu sakın unutmayın Sohbet kanallarımız sizlere bunu sağlamakta ve sağlamaya devam etmektedir. Sizlerde özlem muhabbet odalarına gelerek bizlere katılın ve üzgünlükten mutlu anlara varmanın tadına varın .

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 876 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 30 Nisan 2022

5 Yorumlar
GüLümSe

Özlem ne kadar hem tatlı da olsa hem acıda olsa Yinede TATLISOHBET De yaşanır.Emeğine kalamine sağlık Boreas :)


AbC

Boreas Emeğine saglık. Samimi, hoş, seviyeli sohbet arayanların mekanı tatlisohbet. 7/24 online radyo ile müzik dinleyip hemde sohbet edebilirsiniz.


ReyaL

Bi ara Böyle Gezintiye Cıktım Yolum buraya Düştü ve Bir girdim cıkamadım Sonra anladımki Farklı ve güzel İnsanLar var Oldugunu Hisasettim evet belkide 10 seneden Fazla oldu Sohbet Sitelerindeyim ve cokta tanıdık SevdikLerimiz Var İnsan oglunma Nasıl Yakışırsan O Şekilde Bi yaklaşım yada O Sıcaklıgı Hiseedersin bende Düşündüm ve Burda Kalmaya Karar verdim Sevgiler Saygılar...


AdrenaLin

Emeğine sağLık Boreas


CeZa

Bazıları İçin İyi Çoğu kişi İçin Kötü Olan ÖzlemLeriniz Tatlisohbet.ORG ta yaşanır


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları