Sadece Sohbet

Sadece Sohbet

İnternet’i hepimiz farklı amaçlarla kullanıyoruz; kimisi sosyal paylaşım sitelerinde bulunmak, kimisi ise bilgi edinmek için, kimisi ise sohbet ve chat sitelerine takılmak için sanal alemdeyiz. Tabi bunun hangisinin faydalı ya da yararlı orası muamma ve kişiden kişiye değişen bir durum halindedir.. Ve tartışmaya her daim açık bir konudur.

Sohbet sitelerini kullanan bizler genelde eğlenmek,deşarj olmak, yeni insanlarla diyalog halinde olmak amacı ile buralarda takılırız.

Sohbet ve Chat sitelerinin genel amacı aslında dünyanın her yerinde olan insanları bir araya getirmek ve onları birbirleriyle tanıştırmaktır. Dünyanın her yerinden sohbet için gelen insanlar aslında farklı kültürleri birbirlerine aşılıyor ve insanların birbirlerini her anlamda tanımalarına imkan sağlıyor. Böylelikle bizler birçok konuya sohbetlerimiz sayesinde hakim oluyoruz. Sadece Sohbet sitelerine olan talebin bir diğer sebebi ise burada insanların olduğu gibi olması, yani insanlar aslında ne ise birbirini kandırmaca olmadan burada duygu ve düşüncelerini daha rahat şekilde dile getiriyorlar. Reel hayattan biraz daha kopuk olmalarının sebebi ise sadece sohbet odasında daha fazla zaman geçirmek istediğimiz kişi ya da kişilerin bulunması sebebidir. Reel hayata göre burada insanlar sosyal statülere göre ayrılmak yerine herkesin eşit olduğu ve eğlendiği bir mekan olan sohbet mekanları kişilerin aynı zamanda öz güveninin daha fazla olmasının da sebebidir.

Ben kendi adıma konuşmam gerekirse; burada olan her türlü insana tabi ki güvenmek saçma olurdu. Gerçek hayatımızda bile insanlara güvenmek çok zorken burada nasıl kolay olabilir diye düşündüğünüzü duyar gibiyim. Bunun sebebi şu, tabi ki de herkes herkese güvenmez. Ama bizler öyle bir diyalog halinde olduk ki sunucumuzda sahtekar insanları barındırmıyoruz. İşte bu yüzden burada ki samimi sohbeti hiçbir yerde bulamıyoruz.

Sadece sohbet ile değil oyun kanallarında oyunlar oynayarak bilgimizi ölçebiliyoruz. Bunun için sizlere bir çok oyun kanalı imkanı sunan sohbet sitelerinde bilgilerinizin taze kalmasını sağlayabilirsiniz. #TatliSohbet #TatliFm kanalları ile de farklı bilgilerinizi felsefeye dair her şeyi paylaşabilirsiniz. Sizler isterseniz kendiniz için özel kanallar açıp orada istediğiniz kişilerle sohbet edebilme imkanı da sağlayabilirsiniz..


Yazar: admin

Görüntüleme: 706 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 20 Kasım 2021

5 Yorumlar
Alexandra

Güzel bir site bende sevdim rahat sohbet edebiliyorsun bence sizlerde denemelisiniz (:


AbC

Dostlukların Çıkarsız Menfatsiz olduğu sohbetin Arkadaşlığın En GüzeL adresi www.tatlisohbet.org


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları