TatLiSohbet TatLiFM

TatLiSohbet TatLiFM

Merhaba TatLiSohbet.Org Kullanıcaları

TatLiSohbet.Org oLarak Sizlere daha cok ulasabiLmek ve Siz değerli kullanıcılarimiza daha iyi hizmet verebilme adina yeniliklere devam ediyoruz. Yeni Temamiz ile sizlerle bulustuk. Sohbet , Chat , Radyo dinleme keyifini çıakrabileceğiniz bir şekilde hazırlıklarimi ypiyor ve daha iyisini yapabilme adina çalışıyoruz.

Her üLkeden ve iLden giren dostlarimizla birlikte keyifli sohbetin tadına varmak için sunulmus olan tatlisohbet.org her yaşa hitap eden sosyal bir sitedir.  yeni kurulmus olmasina rağmen katilimin çok olduğu ve herkesin aile gibi davrandiği seviyeli sohbet edilebilen oramdir TatLisohbet.org .

TatLiFm ile Müziğin keyfine varabileceğiniz radyomuz ile Seçili alanında uzman olan Dj`lerimiz ile yayınlarımız kesintisiz olarak devam etmektedir. yayınımızı http://Radyo.TatliSohbet.Org:8150/listen.pls üzerinden de dinleme firsatı bulabilrsiniz. 7 / 24 kesintisiz olarak devam eden yayınımızda Arabeks Pop Slow başta olmak üzere Hit şarkılardan oluşan seçili  müziklerimizle müzik dinlemenin Keyfini çıkarabilirsiniz.

Sizde zamanınızı Keyifle geçirmek istiyorsanız Sohebt de yerinizi almak istiyorsanız tam zamanı. www.TatLiSohbet.Org iLe hem Radyo hemde Sohbet edebilirsiniz. Yeni dostluklara yelken açabilirsiniz.

http://Radyo.TatliSohbet.Org:8150/listen.pls ile yayınlarımıza sizde katkıda bulunabilir istek isteyebilirsiniz..


Yazar: admin

Görüntüleme: 916 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 27 Ekim 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları