Tekirdağ Sohbet

Tekirdağ Sohbet

 

Tekirdağ Sohbet

Marmara bölgemizin en tatlı en sempatik illerinden biri olan Tekirdağ şimdide sanal platformlarda Tekirdağ Sohbet adı altında herkesle buluşmakta. Tekirdağ ülkemizin bir çok insanı tarafından sempatik olarak adlandırılmakta. Kendilerine has konuşma stilleri ile sıcak kanlı insanları ile Tekirdağ Chat odalarımız da bulunmaktalar. Tekirdağ geçmişte ve gelecekte Türkiye açısından önemli bir yere sahiptir. Bir kısmında Karadeniz’e bakarken diğer tarafı ise Marmara denizine bakmakta. Bu kadar önemli bir şehir olmakta .

Tekirdağ Muhabbetleri

göçmen sohbet

Tekirdağ Chat ortamlarında tabi ki bununla kalınmamakta . Tekirdağ hakkında akıllarında soru işareti olan kişiler için oluşturulmuş olan sohbet ortamları sorularınızın cevaplarınızı bulabilirsiniz. Tekirdağ’da Kocaeli gibi İstanbul şehrine yakınlığı ile bilinmektedir. Kocaeli nasıl İstanbul’un arka bahçesi diyorsak şehrimiz de için de diyebiliriz. Tek farklılık buranın Doğa açısından çok fazla bitki örtüsüne sahip olması sahil şeridinin daha uzun olması ve tatil beldesinin çok fazla olmasıdır. Bu tatiller de şehrimizi ve  ilçelerimizi seçen insanlar Tekirdağlılarla sohbet etmekteler. Tarihin tozlu sayfalarından kendine yer edinen Tekirdağ bir çok medeniyetin de burada yaşadığı görülmüştür.

 

Şehrimiz genel olarak büyük şehirlerde yaşayanlar tarafından çok fazla ilgi çekmektedir. Bu bakımdan dolayı da Tekirdağ Chatle insan tanımak için tercih edilmesi son dönemde artmakta. Bu artıştan dolayı da onlar adına bir sohbet odaları açma isteği doğmuş oldu . Bunu yapmak içinde sizlere ilimizin sohbet ortamlarını kazandırdığımızı düşünmekteyiz. Tekirdağ muhabbet odaları genel olarak tatlı sohbetlerin olduğu güzel kişilerin birbirlerini tanımalarına vesile olduğu harika bir chat platformu sizlerde sohbet platformlarında bir yer arıyorsanız kendinize işte sohbet odalarımız tam da sizler için en ideal platformlardan biridir.

Tekirdağlı Sohbetleri

çerkez sohbet

Bu sonuçlardan dolayı sizleri her daim Tekirdağ muhabbet odalarında görmek isteriz. Hem burası  hakkında bilgi alabilir hem de burada yaşayanlarla tanışarak sohbet etme imkanını bulabilirsiniz. Tekirdağ’ın önde gelen muhabbet chat sitelerinden olan tatlı sohbet odalarımız her daim sizlerle birlikte eğlenceli anlar yaşatacaktır. Tabi ki şunu da demekte fayda var mobil olarak da giriş yapın hadi.


Yazar: admin

Görüntüleme: 542 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Mart 2022

6 Yorumlar
NeSLi

Boreas iller hakkında bilgi sahibi oluyoruz tesekkur ederiz sana . Tatlisohbet sohbetin tek adresi


Hate

bana göre bir ege kıyısı şehirleri gibi olan Tekirdag şehrimiz güzel doğası ve iki taraflı denizi ile çevrili Avrupai bir yerleşim yeridir.sizleride tatlisohbet'e bekleriz Boreas emeğine sağlık.


BuRCu

Emegineee saglik tesekkurler


SempatiK

Tekirdağ'da insan yerleşimi ile ilgili en eski kalıntılara Karansıllı köyü dolaylarındaki Yatak, Kuştepe ve Malkara yakınlarındaki Balıtepe adlı buluntu yerlerinde rastlanmıştır. Bunlar Alt Paleolitik Çağ'a ait aletlerin bulunduğu açıkhava buluntu yerleridir. Tipolojik olarak bir milyon yıl ile 250 bin yıl önceleri arasına tarihlenebilirler. Tekirdağ'ın hemen doğusunda bulunan Menekşe Çatağı ise Kalkolitik Çağ'dan Helenistik Dönem'e kadar yerleşilmiş bir buluntu yeridir.Tekirdağ'ın eski tarihi Trakya'daki diğer illere paralellik gösterir; ilk olarak Traklar tarafından iskan edilen bölge, Makedon, Pers, Roma ve Bizans egemenliğinin ardından 1357'de I. Murat tarafından fethedilerek Osmanlı topraklarına katılmıştır. 1703 yılında Avusturya İmparatorluğu'na karşı bağımsızlık mücadelesi veren asi Macar prensi Rakoczi'ye de ev sahipliği yapmış olan Tekirdağ, Osmanlı döneminin sonlarında Edirne vilayetine bağlı bir sancak merkezi idi. 93 Harbi'nde (1878) Rus, Balkan Harbi'nde (1912) Bulgar ve I. Dünya Savaşı'ndan sonra (1920-1922) Yunan işgali yaşayan il, Türk Kurtuluş Savaşı ile gelen zaferin ardından 13 Kasım 1922 tarihinde kalıcı olarak Türk topraklarına katıldı.Tekirdağ’ın önde gelen muhabbet chat sitelerinden olan tatlisohbet odalarımız her daim sizlerle birlikte eğlenceli anlar yaşatacaktır.


GüLümSe

Her bölgenin ayrıcaklığı olmak ne güzell bu yüzden Tatlısohbet olmak bambaşka..Boreas emeğine sağlık :)


AbC

Sohbetin adı tatlisohbet . herkesi bekleriz.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları