YazGulu Sohbet

YazGulu Sohbet

 

 

Merhaba arkadaşlar  YazGulu Sohbet  Odaları Sizlere yeni kurduğumuz hakkında bir takım bilgiler vereceğim. Yazgülü sohbet odaları adı altında açmamızın nedeni baharın ilk aylarının habercisi olmasından kaynaklanmakta. Merhaba arkadaşlar Sizlere yeni kurduğumuz Yazgülü Sohbet odaları hakkında bir takım bilgiler vereceğim. Yazgülü sohbet odaları adı altında açmamızın nedeni baharın ilk aylarının habercisi olmasından kaynaklanmakta. Ve şu an itibari mart ayında olduğumuzdan dolayı yaz gülünün geldiği anlamına gelmektedir. Bundan dolayı Yazgülü chat adı altında bir konu açmak istedim. Hem Yazgülü muhabbet olarak da kelime sıralamasında ilk sıralarda olmuş olacağız. Yazgülü demek yazın açan gül anlamına gelmekte. Bununla beraber baharın ilk günlerinde doğan çocuklara verilen isim anlamına da gelir.

Sohbet Yazgülü

sohbet yazgülü

Yazgülü sohbet olmamızın amacı ise şu an mart ayında olmamız dan ötürü olmakta. Yazın habercisi olan Yazgulu sohbet en güzel sohbetlerin olduğu bir ortam olmakta. Gerçi son zamanlarda mart ayında olmamıza rağmen yurdumuzun bir çok yerinde kar görüntüleri gelmekte. Bir çok şehrimizin kardan dolayı zorluklar çektiğini görmekteyiz. Ama bu tamamen mart ayına baharın gelmesi adına olan bir kar yağışıdır ki son günlerini gören bir kar yağışı . Bu zamandan sonra daha karın yağacağını düşünmemekteyim.

Her şeyin güzel bir zamanı olduğuna inanlardanım açıkçası . Kar yağması da kışın çok güzel olmakta sonuçta ona odaklanmış o ana odaklanmış oluyoruz. Kışın kar yağması çok olağan bir şeydir ama mart ayında yağması olağan olmayandır. Hani deriz ki bu aylarda daha kar yağmaz bir şey olmaz dediğimiz an bir bakmışız ki kar yağmış. Aslında kar yağdığında da yapılan aktiviteler var yok değil. Şöyle dışarıda mangal yapmak gibi bir demlik çay koyup ateşin başında ısınmak gibi.

Yazgülü Sohbetleri

Yazgülü Sohbetleri

İşte diyorum ya her şeyin bir güzelliği var ve o güzellikler zamanında olduğunda tadından yenmez oluyor valla. Yazgülü sohbet odaları da böyle bir şey açıkçası . Bahar aylarının en tatlı günlerindeyiz ve ufaktan havaların ısınması insanların içlerini kıpır kıpır olmasını sağlamakta. Bu kıpırtı bizim Yazgülü chat odalarımızı da yansımaktadır. Nasıl derseniz herkes sohbet etmek için muhabbet sayfalarımıza gelmeye başlamaktadır. Kalabalık bir ortamda muhabbetler etmek gerçekten zevk almanızı sağlamaktadır. Yazgülü işte böyle sıcacık aile imkanlarını vermekte 

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 1611 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 03 Mart 2022

9 Yorumlar
Ysf

emeginize saglık payşasım ıcın.


Alexander

Guzel nezih harika ortamin adresindesiniz.


AdrenaLin

Yazgülü sohbet TatLiSohbet TatLiFm emegine saglik Boreas


GüLümSe

Emeğine sağlık TATLISOHBET li olmak AYRIMCALIKTIR...


MaximiLian

TatLiSohbet Bir Başka harika ortamin adresindesiniz


AdrenaLin

Maşallah kardeşim Makele senin işin emeğine sağlık TatLiSohbet TatLiFm bekleriz.


AbC

Tatlisohbet dostlukların mekanı. Herkesi bekleriz.


inziva

Arkadaşlığa değer veren güvelir ve kaliteli zaman geçirebileceğiniz tek adres.Çıkın çıkın gelin :)


Nurcuk

Yazgülü sohbet odaniz çok harika sohbet siteleri için de ilk defa böyle. güzel sohbet edebildim. Mobil chat uygulamanıza resmen bayıldım. Sohbet odaları için de en tatlı sohbet sitesi sizin siteniz


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları