Giresun Sohbet Odaları

Giresun Sohbet Odaları

 

Giresun sohbet odaları Giresunlular için  sizlerle birliktedir . Giresun yaşamakta olan kişiler için Giresun sohbet siteleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de bizlerin sunduğu Giresun Sohbet odaları . Giresun da yaşamakta olan yada gurbette olan kişiler için en ideal muhabbet odası . Giresun artık eskisi gibi gelişmemiş bir şehir olarak görünmemekte. Öyle ki orada yaşamakta olan insanların çoğu hayatlarından gerçekten memnunlar . Mesela ben 2 sene öncesine kadar İstanbul da yaşamakta idim . Ama 2020 de Giresun’a yerleştim . İnanın hayatımdan o kadar memnunum ki Anlatamam sizlere .

 

Sohbet Giresun

 Sohbet Giresun

Giresun da yaşam gerçekten güzel Karadeniz’in incilerinden bir tanesi olarak artık ön plana çıkmaya başladı . Giresun harika bir şehir öyle ki denize sıfır merkez kesimi . Denize sıfır olması hayatınızı olumlu olarak değiştirmekte. Düşünün sabah kalkıyorsunuz ve nefes almak için balkona çıkıyorsunuz. Karşınızda deniz manzarası ve deniz havası . O havayı çiğerlerinize çektiğinizi düşünün. O mis gibi havanın kokusu o an sizi etkilemeye yetecektir bile . Sahil kısmı şeridi harika bir yer . Sahil de kafeteryaları ile çay içmek için oturma yerleri ile inanılmaz bir keyif ve huzur vermekte.

 

Karadeniz bölgesinin sahil şeridi genel olarak böyle ama gerçekten Giresun başka bir anlamda güzel . Özellikle şu an yapılmakta olan Giresun plaj kısmı Karadeniz’in en güzel plaj kısmı olacağına eminim. Çünkü bünyesinde yürüyüş yerleri çocuklar için oyun alanları , konser alanları ,insanların sohbet edebilecekleri alanlar gibi bir çok yer yapılmakta. Bu alan çok ama çok uzun olacaktır. Bu uzunlukta Türkiye de bu derece ilk ve tek yer olma özelliğini taşıyacaktır. Ayrıca turistlik olarak da Giresun Kalesi , Giresun Adası , mavi göl , kuzulan şelalesi ve yaylaları ile bir çok yerli yabancı kişinin ilgisini çekmektedir.

Giresunlular Sohbet

Giresunlular Sohbetler

Sizlerde Giresun hakkında bilgi almak ve burada  ki kişilerle sohbet etmek  istiyorsanız Giresun Chat odalarımıza giriş yaparak Karadeniz’in incisi Giresun’umuz hakkında bilgi alabilirsiniz . Ayrıca gurbette yaşamakta olan Giresunlular içinde çok güzel bir ortam  ve onlarında memleketlerindekiler ile sohbet edebilme imkanını verilmektedir .

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 557 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Mart 2022

5 Yorumlar
Alexander

Eline saglik baskan


AdrenaLin

GiresunLu oLmak ayrıcalıklıdır.. Boreas emeğine sağşık Makele güzel olmuş.. TatLiSohbet TatLiFm herkesi bekleriz..


AbC

Sevginin,saygının eğlencenin,kahkahanın tek adresi ————tatlisohbet emeklerinize sağlık bize dostluğu öğreten güzel insanlar:)


AyNiL

İnsan dostluk arar huzur arar sevgi arar kardeşlik arar aile ortamı arar . Gunun yorgunluğunu iki sohbetle atmak ister . Biz bu yüzden tatlisohbet deyiz . Peki siz nerdesiniz ?


NeSLi

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürLer. Herkesi Tatlisohbet adresine bekleriz.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları