Hollanda Sohbet

Hollanda Sohbet

 

Hollanda sohbet odaları sizlerle birlikte Avrupa ülkelerinin kalabalık ülkelerinden biri olan Hollanda da yaşayan insanlarımız için açtığımız sohbet odalarından biridir. Hollanda Chat siteleri orada bulunan vatandaşlarımızın ülkeleri hakkında bilgi almalarına yardımcı olmakta. Sonuç olarak orada da yaşayan vatandaşlarımızın yıl içinde sadece yaz aylarında ülkelerine geldikleri için merak ettikleri konuları chat odalarımızdan öğrenebilirler yani . Ayrıca burada Hollanda da yaşayan Türkler olmakta. Onlarla da tanışarak Hollanda da kendilerini yalnız hissetmeye bilirler. Kendi ülkesinden  olan birini gördüğünüzde emin olun mutlu oluyorsunuz.

Hollanda Sohbetleri

Hollanda Sohbetleri

 

Hollanda Chat odalarının bir özelliklerinden biri de Türkçe muhabbetlerin ve Türkçe müziklerin dinlendiği yer olarak da bilinmekte. Türkçe muhabbetler ederek hem yazım şeklinizi düzeltirsiniz hem de yazılanları okuyarak Türkçenizi geliştirebilirsiniz. Bu sayede kendi öz kimliğinizden uzaklaşmış olmazsınız. Ayrıca Hollanda da doğmuş büyümüş kişiler çocuklar buraya gelerek ülkeleri hakkında bir şeyler öğrenebilirler. Avrupa da doğmuş yetişmiş  çocuklar genelde Türkiye hakkında çok fazla bilgiye sahip olmamakla birlikte ülkelerini çok tanımamakta. Tabi aslında bu aile yapısından da kaynaklanmakta. Bir aile bireyi çocuklarına Türkçeyi Türkiye’yi aşılamaya çocuk yaşta başladığında zaten o çocuk Türkiye sevdalıdır.

Avrupa da yaşayan gençlerimiz çok şükür Türkiye’yi vatanını çok sevmekteler . Bazı konuştuğumuz insanlar olduğunda ne kadar çok sevdiklerini dile getiriyorlar. Özellikle Hollanda Chat odalarımız da bunu dile getiren bir çok insanımız görünmekte. Gelen her kişi Gurbette memleket özlemi çektiklerini söylemekteler. Hollanda Almanya dan sonra en çok Türkün olduğu yerlerin başında gelmekte. Zaten Hollanda sohbet sitelerimizin bu kadar rağbet görmesinin nedeni de Türklerin çok fazla olmasından kaynaklanıyor. Hollanda Sohbetleri yaparken bazen kendi dilleri olan Felemenkçe konuşmaktalar .

Hollandalı Sohbet

Hollandalı Sohbet

Hollanda sohbet Chat odalarımızda Türkçe den başka sohbet dili kullanmamaktayız. O bakımdan Uyarıda Bulunuyoruz. İşte Hollanda sohbet kanallarımız bu denli çok kişiye ev sahipliği yapmakta ve yapmaya devam etmekte. Sonuç olarak tercih edilebilmemizin nedenlerinden biri de zaten buranın Hollanda da gurbette yaşayan Türklerin mekanı olmasından dolayıdır. Sizlerde Hollanda muhabbet sitelerimize gelerek bizlere katılabilirsiniz


Yazar: admin

Görüntüleme: 709 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 07 Mart 2022

8 Yorumlar
AdrenaLin

Hollanda’dan dünyanın heryerinden TatLiSohbet TatLiFm e bekleriz. Emeğine sağlık Boreas


LaL

Hallo..Helemaal mee eens.. ((= emegine yüreğine saglik ..En tatli en kaliteli sohbetin tek adresi tabiki tatlisohbet..


DideM

Gurbet Türkiye hiç fark yok tek yüregiz nerde tabiki tatlisohbet tatlifm emeğine yüreğine sağlık Boreas


Hate

ister uzakta ister yakında km'ler aramıza engel değildir buluştuğumu adres tatlisohbet'dir.Gönüller her zaman birdir.


Ada

Tatlisohbet en kaliteli sohbet ve en önemlisi en kaliteli yayıncıları dinlemek için doğru adrestesiniz. Emeğinize sağlık Boreas


AbC

Dostlugun Arkadasligin Tek Adresi tatlisohbet Herkesi bekleriz ….Ailemize katil sende huzurlu oL.


AyNiL

İnsan dostluk arar huzur arar sevgi arar kardeşlik arar aile ortamı arar . Gunun yorgunluğunu iki sohbetle atmak ister . Biz bu yüzden tatlisohbet deyiz . Peki siz nerdesiniz ?


Emir

Kara kışta dışarısı buz içerde cayır cayır bi odun sobası yanar da herkes etrafına oturur bi yandan sohbet eder bi yandan ısınır ya hani. Bu kanalda ettiğim her sohbetten muhabbetten aynen o keyfi o sıcaklığı o tadı alıyorum.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları