Nerden Nereye

Nerden Nereye

Sabah 07:30 gibi Spordan dönerken Adana büyükşehir belediyesinin ekmek bufesinin önünde durdum dedim ekmek ne kadar (1) TL Dediler, baktim camda 5 ekmekten fazlasini alamadigimiz yaziyor dedim alayim 5 ekmek dediler 8 gibi geliyor ekmek önümde 4 ihtiyar dayılar duruyor güncel siyaset yapiliyor sohbet ederken baktim 07:57 ekmek arabasi geldi yanasti arkama bir baktim 100 kisi var, karsida da bayanlarin sırası orasida fena kalabalik.

Dedim kaç kasa inicek dediler 7 kasa içinde 35 adet ekmek dedim 240 250 ekmek var 5 ‘er tane alisa millet 50 kisi alamaz. Burada 500 kisi var derken bana sira gelirken bir itiş bir kalkis dedim kıvanç al su ekmeği çık aradan yoksa tost olacaksin birak tostu korona kardeş ile akraba olcaz mahalleye kıran girecek.

Bu millet tüp sırası gördü, gaz sırası gördü domates, soğan sıraları yeter arkadaş bu Türk milleti bu millet nezaman rafağa kavuşacak. Aslinda şükrediyorum desem belki yanlış anlaşılacak ama bu ülkeyi kuran Mustafa kemal ekibi kurmaylari, kuvvacilari kadini, genci, yaslisi öyle bir temel atmış ki bitmiyor bitiremiyorlar.

Nazar deymesin diyelim ama hic düşünmezdim hep sanırdım ki bu Türkiye cumhuriyeti Atatürkcü ve Atatürk inkilabları ile ilerliyor, şimdi görüyorum ki kendi atasına düşmen ne çok YEZİD Varmış.

TatLiFm TatLiSohbet.Org

Yazar : KivanC


Yazar: admin

Görüntüleme: 392 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Aralık 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları