Sohbet City

Sohbet City

Sohbet City yani sohbet şehrinden selamlar değerli kullanıcılarımız. Nasılsınız umarım iyisinizdir . Bizler çok iyiyiz hatta mükemmeliz nedeni ise bizlere verilen değerleri görmekten çok büyük keyif almayız. Sohbet City üzerine açtığımız kanallarımız harika bir şekilde rağbet görmekte. Bu kadar rağbet göreceğimizi bilseydik  daha önceden bu sohbet odalarını açardık. Sohbet Şehri Odaları son günlerde aşırı adı altında her zaman başka yerlerde vardır. Onları göz ardı etmeyiniz. Chat City olarak tek adresimiz burası olmakta.

Sohbet Şehri

Sohbet Şehri

Öncelikle kelime anlamını sizlere biraz ifade etmek istiyorum sohbet City demek sohbet Şehri anlamına gelmekte. Yabancı kelime olarak City şehir demektir. Bizlerde sohbetin şehrini koymamızın anlamı da bu . Dünyadaki tüm şehirlerin toplandıkları sohbet ettikleri müzik dinledikleri radyo odalarında müzik sohbetleri yaptıkları oyun kanallarında oyun oynadıkları bir yer olmakta. Ayrıca şehrinize özel odalarda toplanarak kendinize ait arkadaş grubunuzla tanışıp hafta sonları onlarla randevulaşıp karşılıklı olarak sohbet edebilirsiniz. Yani bir nevi burası tanışıp kaynaşmak için görüşülen bir yer olarak da nitelendirebiliriz. Sohbet City Siteleri ile ilgili biraz daha bilgi vermek için aşağıda anlatacağım sizlere.

Sohbet City sadece bir arkadaşlık yeri olarak yada eğlence yeri olarak görmeyeniz. Burası bunların ötesinde olan bir yer . Nedeni ise kafanızı dağıtmanıza bazen bir şeylerden uzaklaşmanın kendinizi daha düzgün ifade etmenin biçimi olarak da görebiliriz. Eğer reel hayatta birilerine karşı yüz yüze içinizi dökemiyorsanız bunu sanal ortamlara gelerek yapabilirsiniz. Bunu yapabileceğiniz en önemli noktalardan biri de işte Sohbet City kanalları olmakta. Buraya geldiğiniz andan itibaren güvenilir olduğunu konuşmalardan insanların yaklaşımlarını gördükçe anlayacaksınız. Eğer size karşı herhangi bir saygısızlık olması durumun da yönetici arkadaşlarımıza bildirmeniz yetecektir.

Chat Şehri

Chat Şehri

Yönetici arkadaşlarımıza bildirdiğiniz andan itibaren size rahatsızlık veren kişi uyarılır uyarılara uymadığı sürece de sohbet odalarımızdan uzaklaştırması yapılmakta. Bunu bizlerinde yapmasını istemediğimiz bir şey ama buraya gelen insanlar arkadaşlarımız güvenli şekilde takılmaları gerekiyor. Zaten bunu sağlayamıyorsak buranın açık olmasını anlamı olamaz . Bundan dolayı katı kurallarımıza mutlaka uymanızı düşünmekteyiz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 929 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 04 Mart 2022

7 Yorumlar
Alexander

Harika olmus eline saglik


AdrenaLin

Maşallah kardeşim Makele senin işin emeğine sağlık TatLiSohbet TatLiFm bekleriz.


OLay

herzamanki gibi güzel bişeler yazmışsın boreas.. emegine saglık tatlısohbet ailesi olarak..ts ederiz...


Hate

Boreas abim eline emeğine sağlık her zamanki gibi harika olmuş yine makalen. tatlisohbet ailesi içinde olmak her zaman kalitedir.


AbC

sohbet muhabbet entrika aşk meşk ne ararsan burda . kendine uygun bir nick al ve tatlisohbete gel :)))))))))))))boreas emeğine sağlık


inziva

Güzel bir mekan amacını aşmayan tek sohbet sitesi.Emeğinize sağlık.


AyNiL

En tatlisohbet burda bizimle olur . Herkesi bekleriz .


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları