Sohbet Odaları Neden Tercih Edilir

Sohbet Odaları Neden Tercih Edilir

Sohbet odaları Neden tercih edilir

Bu yazımızda sizlere neden sohbet odalarının tercih edildiğini sizlere anlatacağız.

Hayatımız koşuşturmaca içinde geçerken çevremizdeki insanları hatta komşularımızı bile tanıyamadığımız bir hayat kavgası içindeğiz.

İş hayatı ve ev arasında sıkışıp gidiyoruz ve zamanımızda böyle geçiyor sosyal hayatımız bu koşuşturmaca içinde kayıp oluyor.

Sohbet odalarını genelde kayıp olan sosyal hayatımızı geliştirmek arkadaşlar ve bazen dostlar bazen sırdaş edinmek için gireriz, yanlızlığımızı paylaşacağımız konuşacağımız bizleri anlayacak birilerini bulmak için gireriz. sohbet odaları

Peki bulurmuyuz;

Bazen buluruz bunu gerçek yaşamımıza taşırız, Sohbet odalarında tanıştığımız insanlarla real (gerçek) hayatımızda da görüşüp bu dostlukları daha çok pekiştiririz. Hatta sohbet odalarında tanışıp evlenenlerde vardır.

Tabi herşey anlattığımız gibi güzelde olmaya bilir gerçek dostluklar haricinde yanlış insanlar ilede tanışabiliriz. Genelde herkes arkadaş ve dostluklar kurmak için girmezler kötü niyetle girenlere genel olarak Lamer diyoruz.

Lamerler kimlerdir;

Sosyal hayatlarında irdelenmiş köşeye atılmış ve aileleri ile sorunları olan insanlardır. Sohbet odalarına girme amaçları kendilerini kanıtlama gerçek hayatlarında yasadıkları sorunları başka insanlardan çıkarmak adına etrafa kötü kelime yazanlardır.

Herkesin genel olarak girme amacı farklıdır. Tek bir kelimede veya makalede açıklamak zordur. Bazıları ise olmadıkları ve hayalini kurdukları kişiliklere bürünürler örneklemek gerekirse gerçek hayatlarında normal bir çalışankan sohbet odalarında Doktorum, Avukatım diyenlerde vardır. Sohbet odalarına onlarda giremezmi diye düşünmeyin elbetteki girebilirler ama mantıklı olarak bakarsanız, zaman bazı meslekler için çok değerli ve kıymetlidir. Gerçek yaşamlarında koşuşturup kendilerine bile zaman ayıramayacak meslekler vardır bizler sadece minik bir örnek verdik.

Sohbet portalları genelde sanal olduğu için genel bir söz vardır, Sanal alem yalan alem denilir. Aslında buna ne acıdan bakıldığına bağlıdır.

Her ne kadar sanalda olsa unutmayın ki sizler bir insansınız ve unutmayınki karşınızdaki nicklerin altında da sizler gibi insanlar vardır. sohbet

Ben genel olarak kendime yapılmasını istemediğim hiçbir şeyi karşımdakine yapmamak için çaba gösteririm. Çünkü kim olursa olsun karşımızdaki görmesek bile neticede oda Allahın bir kuludur bunu sakın unutmayınız.

Keyifli Sohbetler…


Yazar: admin

Görüntüleme: 528 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Aralık 2021

4 Yorumlar
MiNe

Sohbetin en tatlı ve en güzel olduğu tek adres hepinizi bekleriz


Uğur

Seth çok güzel makale olmuş. Emeğine sağlık teşekkür ediyorum. Www.TatLiSohbet.ORG herkesi bekliyoruz


ÖmRüM

Seviyeli eğlenceli gerçek dostlukların temeli atıldığı tek adres tabiyki Www.TatLiSohbet.ORG sanal hayatı reele taşıyan tek platform Cansınız seviliyorsunuz Emeğine sağlık Seth.


AbC

Saygının, sevginin, arkadaşlığın, dostluğun tek adresi tatlisohbet.org emeklerinize sağlık bu güzel ortam için herkese teşekkür ederiz (:


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları