Teknoloji Sohbetleri

Teknoloji Sohbetleri

Merhaba değerli arkadaşlar malumunuz zaman ilerledikçe teknoloji de hızla gelişiyor. Gelişen  teknoloji ile  oluşan  yeniliklerin tabi ki insan hayatına katkısı ve sağladığı kolaylıklar açısından etkileri çok büyük. Ancak kimilerine bir şeyler getirmekte olan bu ilerleyiş, kimilerinden de bir şeyler götürebiliyor.

teknoloji sohbetleri

Ne demek istediğimi biraz daha açmak gerekirse; teknolojinin gelişmesi demek, teknolojinin yaygınlaşması demektir. Hal böyle olunca, bu yaygınlaşma neticesinde birçok insan, hatta çocuk yaşta sayılabilecek kişiler de olmak üzere, kendilerini tüm gün boyunca bilgisayarları başına hapis eder oldular.

Hiç şüphesiz bu gelişim ve değişim konusunda en hızlı ilerleyen alan teknolojidir. Dur durak bilmeyen bir gelişim ile hızına yetişilmez bir hal alan teknoloji sohbetleri bizleri de peşinden sürükleyerek gelişmek zorunda bırakmıştır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, insanların üzerine düşen iş gücünü azaltmak ve aynı sürede hatta daha kısa bir sürede, daha az hata payı ve daha az maliyetli üretim hedeflenmiştir.

Bir çoğu sosyal yaşamlarından koparak, kendilerini bilgisayarları başına tutsak ettiler. Hatta yeni yetişen nesil kendini  arkadaşlıklar, dostluklar bağlamında geliştiremez  kendi çevrelerini oluşturamaz hale  gelmiştir. Bu durum onları sosyallikten alıkoyarak, asosyal bir hale gelmelerine neden oldu ve insanlar kendilerini daha çok yalnız hissetmeye başladılar.

Günümüzde vaktinin çoğunu  bilgisayarı başında veya  telefonundan bağlandığı sosyal  paylaşım sitelerinde geçiren bir genç her daim arabesk tadında duygularla ve sürekli “ben yalnızım” psikolojisinde yaşamaya başladı. Bu noktada yine derman, internetin kendi içerisinden geldi ve asosyal genç Sohbet sitelerini keşfederek yeniden sosyalleşme yolunda önemli bir adım attı. Eğer sizlerde yalnızlıktan sıkılıyor ve bunalıyorsanız  Teknoloji Sohbetleri odalarına girdiğiniz takdirde ne demek istediğimi gerçekten anlayacaksınız. Yalnızlığa ve can sıkıntısına karşı TatlıSohbet ‘in çok iyi geldiğine dair benimde ufak tefek tecrübelerim oldu. Uzun zaman sohbet siteleri‘nde takılan  birisi olarak sizlere Tatlısohbet.Org‘u Önermekte  hiç bir  sakınca görmüyorum. Kaliteli hizmeti, seviyeli kullanıcıları ile sizleri memnun edeceğini düşünmekteyim. Umarım sizlerin de can sıkıntılarına bir çözüm olup yeni arkadaşlık edinmenize yardımcı olur. sohbet sitemizde kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. TatliSohbet Hoş Sohbetler..


Yazar: admin

Görüntüleme: 476 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Ocak 2022

3 Yorumlar
CeyLaN

Cok GüzeL acikLamissin.. mesela benim annemde bana der Pc iLe nikah kiyin siz Dio :-) o derece Alistik yani teknolojiye :-).. emegine saglik Canom


DideM

Emeğine yüreğine sağlık gerçekten çok alıştık teknolojiye tatlisohbet.org


AbC

Emeklerinize sağlık. Tatlisohbet.Org Sohbetin en tatli haLi


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet Odaları